Informujemy naszych Klientów, iż w naszym katalogu symulacji dla rynku firm określanych jako SME, podmiotów nie działających dla zysku i administracji samorządowej od ostatniego roku przedstawiamy symulację szkoleniową: Szkoleniowe rozgrywki w niezwykłym wariancie zabawy w dżdżownica (Roboczy tytuł tej symulacji jest dopiero tymczasowy – natomiast wyraża fabułę tego modułu.)
Tą grę polecamy na programach z innowacyjnego myślenia, ze współpracy grupowej i na wyjazdach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia motywacyjne. Dominujące jej wykorzystanie to Interaktywne Szkolenia Z Obsługi Klienta.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SYMULACJI:
Zakres gry: rozwój osobisty
Miejsce pochodzenia licencji: Rumunia
Czas realizacji: jeden dzień
Liczba uczestników: nie mniej niż 8, do 18.
Niezbędny sprzęt: longboard – sztuk trzy, zawór do spłuczki – sztuk dwie, datowniki- sztuk pięć, trochę kapusty, paczka kakaowych markerów, trymer

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
R-Chem spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, „SWIFT MEDIA” Michał Jordan, Krzysztof Jordan Spółka Cywilna, „ELTEL” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, DALPO Sp. z o.o., P.P.U.H. SCORPION, PROPART Sp. z o.o., P.P.H.U. Ślusarstwo-Kotlarstwo S.C. Walendowscy , Stowarzyszenie Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego „Wielkopolski Klaster Lotniczy”, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, Powiat Kępiński, Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski, Fundacja Inicjatyw Społecznie Odpowiedzialnych, Bemowskie Stowarzyszenie Pomocy Sąsiedzkiej, Integracyjny Klub Sportowy IKS-AWF, Polski Komitet Pomocy Społecznej , Stowarzyszenie „Opta”, Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich, Stowarzyszenie Przyjaciół Osób z Ograniczeniem Samodzielności Życiowej „AGIS”, Stowarzyszenie Troski o Dziecko „Chata”, Ursynowsko – Natolińskie Towarzystwo Sportowe , ZHR Obwód Praga Płd
Gra była także organizowana na studiach doktoranckich „Materiałoznawstwo”

LITERATURA:
Osobom kupującym licencję rekomendujemy niniejsze pozycje literaturowe:

 • Wojna o pieniądz 2. Świat władzy pieniądza-Song Hongbing
 • Mapy myśli dla biznesu-Tony Buzan, Chris Griffiths
 • Gemba Kaizen. Zdroworozsądkowe podejście do strategii ciągłego rozwoju-Masaaki Imai
 • Do roboty!- Steven Pressfield
 • Einstein inwestowania. Życie i ponadczasowa mądrość finansowa Benjamina Grahama-Joe Carlen
 • Jak być dobrym szefem-Bob Selden
 • Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania-Simon Sinek

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Termin: wkrótce
  Miejsce: Oława, obiekt konferencyjny Źródełko, ulica Przeskok 7
  Opłata za jedną osobę: 1100 zł +23% VAT. Proponujemy możliwość płatności ratalnie – dziewięć wpłat.
  W cenie szkolenia zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: pieróg ze zwykłego ciasta (zrobionego z mąki, wody i soli),z nadzieniem z mięsa mielonego z przyprawami i cebulą, smażony w oleju. Zupa: zupa z pomidorów po Indyjsku. Drugie danie: żeberka marynowane w miodzie i koniaku, pieczone żeberka wieprzowe w towarzystwie opiekanych ziemniaków oraz ostrych ogórków konserwowych chilli. Deser: Panna cotta z nutą kawową i musem truskawkowym . Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.