Informujemy naszych Klientów, iż w naszej bibliotece symulacji dla branży MŚP, organizacji niekomercyjnych i administracji państwowej od przyszłego kwartału udostępniliśmy symulację szkoleniową: Absurdalne zawody w autorskim wariancie zabawy w Kajaki (Roboczy tytuł tej zabawy jest dopiero tymczasowy – niemniej odzwierciedla przebieg zadania.)
Tą symulację przeprowadzamy na szkoleniach z technik uczenia się, z radzenia sobie ze stresem i na wyjazdach team building. Gra jest użyteczna również na szkolenia inspiracyjno – motywacyjne. Statystycznie najpowszechniejsze jej użytkowanie to Kursy Trenerskie.

SPECYFIKCACJA SYMULACJI:
Tematyka tego zadania: kompetencje miękkie
Kraj pochodzenia symulacji: Tajwan
Czas realizacji: dwie godziny
Liczba uczestników: minimalnie 7, do 18.
Wyposażenie do gry: zestaw 3 bul – sztuk dziewięć, młotek stolarski – sztuk dziewięć, modelina- sztuk siedem, trochę pomarańczy, paczka seledynowych farbek, tłuczek do mięsa

REFERENCJE
Top -Med Optometria, Przedsiębiorstwo Projektowo-Produkcyjne „METALPLAST-TECHNIKA” Spółka z o.o., Constans Grupa Sp. z o.o., MOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, „RAWBUD” Rawicz Sp. z o.o., Grupowa Praktyka Stomatologiczna S.C. Agnieszka Ratajczak-Zieleniewska, Marcin Ratajczak, BRABAR Ewa Bartkowska, Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski, Gmina Stawiszyn, Powiat Chodzieski, Biblioteka Raczyńskich, Filharmonia Koszalińska im. Stanisława Moniuszki, Fundacja „Świat na TAK”, Klub Rodzin Abstynenckich „Ostoja” przy Stowarzyszeniu „WISE”, Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej , Prowincja Zgromadzenia Sióstr Św. Feliksa z Kantalicji p.w. Matki Bożej Królowej Polski, Stowarzyszenie Integracji Świata Pracy LABOR, Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół „Trwać w Nadziei”, Stowarzyszenie Spiritus Movens , Towarzystwo Kultury Teatralnej – Zarząd Główny, Związek Artystów Scen Polskich
Symulacja była też rozgrywana na kursach zawosowych z dziedziny „Psychologia”

LITERATURA:
Osobom planującym prowadzenie tego ćwiczenia proponujemy niniejsze lektury:

 • Wykończyć bogatych-Patrick O′Rourke
 • Scrum. O zwinnym zarządzaniu projektami-Mariusz Chrapko
 • Marketing Satysfakcja Klienta I Rozwój Przedsiębiorstwa-Henryk Mruk
 • Cofnięcie czasu -Henry Hazlitt
 • Motywowanie- Brian tracy
 • Kultura w organizacji. Identyfikacja kultur znanych firm-Lidia Zbiegień-Maciąg
 • Prawa sukcesu według Napoleona Hilla. Zasady potęgi osobistej-Napoleon Hill

  SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
  Termin: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Turawa, obiekt konferencyjny Leśny Dwór, ulica Przasnyska 16
  Opłata za uczestnictwo: 1100 PLN brutto. Oferujemy możliwość regulowania ratalnie – pięć rat.
  W cenie treningu zawarty jest catering. Przystawka: Grillowany ser owczy podajemy w duecie ze słodko-kwaśną gruszką i borówkami. Zupa: Rosół z kołdunami . Drugie danie: brazylijski rostbef z grilla, w marynacie z mango, podany z konfiturą z jagód i selera naciowego, w towarzystwie zapiekanych frytek. Deser: Owoce zapieczone z kruszonką.. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.