Informujemy Państwa, że w naszej bibliotece szkoleń dla sektora MŚP, stowarzyszen nie działających dla zysku i sektora publicznego od tego roku promujemy grę szkoleniową: Szkoleniowe rozgrywki w autorskim wariancie zabawy w Byk Rodeo (Roboczy tytuł symulacji jest do korekty – natomiast odzwierciedla przebieg ćwiczenia.)
Ninieszą symulację rekomendujemy na treningach z finansów menedżerskich, z zarządzania czasem i na wyjazdach team building. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Dominujące jej wykorzystanie to Szkolenia Dla Trenerów.

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Zakres tematyczny zabawy: twórczość – innowacje – kreatywność
Kraj pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Portugalia
Czas trwania pojedynczej rundy: pół dnia
Liczba uczestników: nie mniej niż 7, do 20.
Sprzęt potrzebny trenerowi: ponton – sztuk cztery, młotek gumowy – sztuk dziewięć, korektor- sztuk trzy, trochę papryki, paczka w kolorze sepii mazaków, wałek do ciasta

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Arcilook Maciej Bilski, „ARBOS” Irena Słabolepsza, APS Service Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, Matt R.P. Trączyńscy Spółka Jawna, Wytwórnia Wyrobów Foliowych FOLPLAST s.j. Teresa Pawlik, Romuald Pawlik, ITA – Kazimierz Pollak, Michał Wieczorowski Spółka Jawna, Gabinet Stomatologiczny Marek Szczepaniak, Powiat Gnieźnieński, Gmina Pleszew, Gmina Rakoniewice, Muzeum Archeologiczne w Poznaniu, Teatr Lalki, Maski i Aktora GROTESKA, Fundacja Kultury „Skrypt”, Fundacja Spełnionych Marzeń , Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”, Stowarzyszenie „Komitet Mieszkańców Starej Miłosny”, Stowarzyszenie Gama Serc, Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 195 w Warszawie, Osób z Zaburzeniami Psychicznymi, Towarzystwo Młodych i Wolnych „Tolersex”, Zespół Ognisk Wychowawczych Im. K. Lisieckiego „Dziadka” – Ognisko Praga
Symulacja była również stosowana na kursach zawosowych z dziedziny „Ogrodnictwo”

LITERATURA:
Osobom zamawiającym szkolenie certyfikacyjne polecamy tytuły:

 • Świat do przeróbki. Spekulanci, bankruci, giganci i ich rywale-Witold M. Orłowski
 • Planeta Korporacja-Maciej Balcerzak
 • Zarządzanie kapitałem ludzkim w polskich przedsiębiorstwach-Dagmara Lewicka
 • Zbiór gier z zakresu rozwiązywania konfliktów-Mary Scannell
 • Motywatory pozapłacowe czyli droga do nowej jakości pracowników-Piotr Lenik
 • I Ty możesz zostać Warrenem Buffetem, czyli inwestowanie skoncentrowane na GPW-Tobiasz Maliński
 • Zaplanuj swój sukces! Biznesplan na start-Anna Szajkowska

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Data: wkrótce
  Miejsce: Kraśnik, zamek Dwór Zaścianek, ulica Wojsławicka 5
  Opłata za uczestnictwo: 1200 PLN brutto. Oferujemy możliwość płatności w ratach – dziesięć miesięcznych rat.
  W cenie treningu zawarty jest menu lunch. Przystawka: Matiasy w oliwie z estragonem. Zupa: Barszcz czerwony z uszkami. Drugie danie: brazylijski rostbef z grilla, w marynacie z mango, podany z konfiturą z jagód i selera naciowego, w towarzystwie zapiekanych frytek. Deser: Tradycyjne ciasto makowe z rodzynkami na biszkoptowym spodzie. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.